Tipo Sedan

Już od zł 49 500
Modele

AKTUALNE PROMOCJE

Zobacz aktualne promocje:

Benzyna - Diesel
95 - 120 KM / 70 - 88 kW
3,5 - 8,5 (l/100km)
4
Euro6d-TEMP
Manualna - Automatyczna

Szczegóły

Informacje o modelu

Nowoczesny styl, ujmujące linie, komfort oraz technologia gwarantowane w standardzie. Tipo sedan już dostępny. Samochód funkcjonalny i  nowoczesny, z pełnym zakresem wyposażenia w standardzie.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Stylistyka

Elegancki, przestronny i wygodny: Tipo sedan to nowoczesny samochód kompaktowy, zaprojektowany z myślą o Twoim życiu i Twojej przyjemności z jazdy.

Szeroka, wyrazista maskownica wlotu powietrza, zintegrowana z panelem reflektorów, nadaje autu szczególny, zdecydowany charakter.

Szeroko otwierane drzwi zapewniają kierowcy i pasażerom bardzo wygodny dostęp do wnętrza.

Wyróżniająca się, dynamiczna stylistyka panelu świateł tylnych to wizytówka sedana Tipo.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Wnętrze

Elegancko - komfortowy. Nowoczesny kompakt. Oto on! Nowy Tipo!

Komfort jazdy czterodrzwiowym Fiatem Tipo jest niesamowity. Wnętrze zaprojektowane tak, aby zaoferować pełną technologii i komfortu przestrzeń. Aby każda podróż była perfekcyjna. Dla każdego.

 

We wszystkim szukasz perfekcji?

Jazda sedanem może być niezwykle przyjemna: dlatego pozycja za kierownicą i urządzenia sterujące Fiata Tipo zostały zaprojektowane pod kątem maksymalnej funkcjonalności. I to właśnie dlatego na pokładzie znajdziesz tyle pomocnych technologii oraz mnóstwo funkcji zapewniających komfort.

 

Bagażnik bijący wszelkie rekordy.

Eleganckie auto kompaktowe i tak wiele przestrzeni do wykorzystania. Fiat Tipo w wersji sedan został zaprojektowany, aby przewozić wszystko, czego potrzebujesz, dzięki bagażnikowi o pojemności 520 litrów, co czyni go najbardziej przestronnym sedanem w tej klasie. A to wszystko przy długości zaledwie 4,5 metra.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Technologia

Zajmij miejsce w Fiacie Tipo w wersji sedan i poczuj na nowo przyjemność z jazdy. Umili ją Twoja ulubiona muzyka z radia Uconnect z 5-calowym wyświetlaczem i obsługą poleceń głosowych.
 

System UconnectTM NAV
Już nigdy się nie zgubisz dzięki nawigacji TomTom 3D sprzężonej z wyświetlaczem pokładowym, która dzięki systemowi Uconnect obsługuje również polecenia głosowe.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Osiągi i bezpieczeństwo

Dostępne silniki:

  • Silnik benzynowy 1.4 Fire 95 KM
  • Silnik Diesla 1.3 MultiJet 95 KM
  • Silnik Diesla 1.6 MultiJet II 120 KM
  • Silnik benzynowy 1.6 E-Torq 110 KM
     

Bezpieczeństwo pojazdu

Prostota i spokój: Fiat Tipo w wersji sedan w standardzie jest wyposażony w niektóre z najbardziej zaawansowanych systemów bezpieczeństwa. 
Ma 6 poduszek powietrznych (przednie, boczne i kurtyny) i system ESC oraz Hill Holder, a także układ ABS z elektronicznym systemem podziału siły hamowania (EBD), światła przeciwmgłowe z funkcją doświetlania zakrętów oraz system monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS).

Maksymalne bezpieczeństwo aktywne i doskonała kontrola podczas manewrów awaryjnych lub na śliskiej nawierzchni dzięki zaawansowanemu systemowi kontroli stabilności toru jazdy ESC. System obejmuje układy ASR/MSR, PBA, TSC, HSA, ERM, TCS.
 

Prowadzenie

Bez względu na prędkość, system ASR korzysta z hamulców i z możliwości sterowania silnikiem, aby zoptymalizować trakcję Fiata Tipo w wersji sedan, nawet na śliskiej nawierzchni.

System Hill Holder pomaga Ci ruszyć pod górkę, przytrzymując hamulec przez około 2 sekundy. 
Dzięki temu możesz bezpiecznie ruszyć bez męczenia się z hamulcem ręcznym.

Dzięki szerokiemu zastosowaniu stali o wysokiej wytrzymałości (łącznie około 80%) i kleju strukturalnego, Fiat Tipo w wersji sedan ma mocne, lekkie nadwozie. W rezultacie dzięki niższej wadze cechuje się pierwszorzędną dynamiką, świetnym prowadzeniem oraz imponującą wytrzymałością w przypadku zderzenia.

Dzięki połączeniu niezależnego zawieszenia McPhersona z przodu i belki skrętnej z tyłu z wykorzystaniem dynamicznej kontroli pochylenia, można powiedzieć, że Fiat Tipo w wersji sedan ma niezawodny, lekki i skuteczny system zawieszenia, a amortyzatory — reagujące zależnie od częstotliwości drgań — niwelują wstrząsy w sposób bardziej efektywny i zmniejszają przechyły nadwozia podczas skręcania.

Nawet najtrudniejsze manewry w Fiacie Tipo w wersji sedan są banalnie proste dzięki rekordowemu, bo zaledwie 11-metrowemu promieniowi skrętu.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Przetestuj
Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!
Kup
Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub poproś o ofertę.
Sfinansuj
Zapoznaj się z oferowanymi sposobami finansowania.

Wyposażenia