O NAS

GEZET to jeden z największych dealerów w województwie lubuskim i zachodniopomorskim. Nasze oddziały znajdziesz w miastach Gorzów Wielkopolski, Szczecin, i Zielona Góra. Na rynku motoryzacyjnym firma funkcjonuje już od roku 2002, stale się rozwijając. Udostępniamy starannie dobraną ofertę samochodów Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, i Jeep. Firma GEZET oferuje bezkonkurencyjny wybór najlepszych samochodów nowych i używanych w konkurencyjnych cenach. Rozległy asortyment i świetne ceny są bez wątpienia warte odwiedzin naszego salonu w mieście Gorzów Wielkopolski, Szczecin, i Zielona Góra! Nasz przyjazny i profesjonalny personel zapewnia obsługę na poziomie, który zawsze przewyższa oczekiwania Klientów. Jeśli chcesz sprawdzić z pierwszej ręki niesamowite samochody które mamy na stanie, wstąp do firmy GEZET, aby znaleźć nowe lub używane auta Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, i Jeep oraz zaplanować jazdę próbną już dziś.

 

Znajdziesz u nas Autoryzowany Dział Serwisu, Sprzedaży części i akcesoriów, Stacje Obsługi Pojazdów, Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych oraz Dział Finansowy Gezet Finance.

 

Sprawdź sekcję Promocje, aby zobaczyć super oferty w firmie GEZET. Zobacz nasze aktualne promocje Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, i Jeep. U nas w GEZET mamy wszystko, czego potrzebujesz do sfinansowania zakupu nowego auta. Możemy również pomóc Ci w uzyskaniu wyceny samochodu, który obecnie posiadasz. Zaoszczędź czas w punkcie dealerskim wypełniając wniosek kredytowy na naszej stronie. Przeanalizujemy podane informacje i przedstawimy spersonalizowane opcje odpowiadające Twoim potrzebom finansowym. Nasz dział finansowy zajmie się wyszukaniem warunków odpowiednich dla Twojego budżetu. Po znalezieniu idealnego samochodu, służymy Ci pomocą w wyborze idealnego, przyjaznego dla Twojego portfela planu finansowego. Zarówno Klienci indywidualni jak i flotowi znajdą u nas coś dla Ciebie. Zapytaj naszych sprzedawców o program Gezet Fleet Sales!

 

Możesz również serwisować swój pojazd Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, Jeep i Lancia w firmie GEZET. Zadzwoń lub wstąp do nas, aby umówić się na spotkanie, uzyskać ofertę na części lub serwis. Nasz przyjazny i doświadczony personel jest gotowy, aby Cię obsłużyć. Nasza firma GEZET obsługuje Gorzów Wielkopolski, Szczecin, i Zielona Góra, jak również okolice.

 

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub odwiedź nasz punkt dealerski już dziś!

MoparSprawdź nasze usługi serwisowe

GEZET, u nas znajdziesz oryginalne części zamienne i wykwalifikowanych mechaników świadczących usługi na najwyższym poziomie.

WYBIERZ MARKĘ

KONTAKT